Petra Jakůbková


Dnes žiji život v radosti a lehkosti. Cítím se být v harmonii sama se sebou i se svým okolím. A pokud se čas od času v mém životě objeví zaváhání, vždy mě spolehlivě k sobě samé dovede naslouchání vnitřního vedení a jasné vědomí toho, kým jsem.

A však, vždy to tak báječné v mém životě nebylo. Už jako malou mě zajímali lidé, situace, příčiny a následky. To, jak fungujeme. Toužila jsem být šťastná, ale nebyl v mém okolí nikdo, kdo by mě ukázal, jak se to vlastně dělá. Naopak jsem každý den zažívala, že právě mé okolí má tu moc, že se můžu cítit špatně. Ať už to bylo, protože jsem nebyla podle představ nebo tím, že se události doma vyvíjely „špatným“ směrem. Postupně jsem si toho začala všímat a přála si, mít to jinak. Tak, že mé pocity nebudou závislé na rozpoložení okolí. A tehdy jsem se rozhodla celým svým srdcem „Chci být šťastná“.

terapie

Odpověď přišla v pravý čas, s Metodou RUŠ. Začala jsem postupně odstraňovat jedno omezení a přesvědčení za druhým a tím se stávala radostnější a svobodnější. A co více ?! Naprosto jasně jsem pochopila, jak všichni bez rozdílu fungujeme. Kde a jak si vše v životě tvoříme. Je to báječný pocit, vědět, že se dá vyřešit cokoliv a že si to tvoříme my. Nyní přijímám věci takové, jaké jsou. Život plyne hladce, není zapotřebí žádného velkého úsilí.
Následně, jsem prošla výcvikem kvantových technik. Dnes vím, že je tu pole neomezených možností, které jsou tu pro nás. Jediná omezení jsou naše přesvědčení. Že být šťastný je naší přirozeností. Je to stav, který nevytvoří nic zvenčí. A že skutečná radost pramení z hlubokého vnitřního klidu a spojení se svým vědomím.

cvičení / masáže

V mládí jsem velmi aktivně sportovala. Naopak v dospělosti měla dlouhodobé potíže, v oblasti bederní páteře. Rychle mě došlo, že nabízený způsob léčby formou léku od bolesti je naprosto nefunkční a tak hledala způsob, jak si pomoci. Klíč jsem viděla v nápravě přes přirozený a správě provedený pohyb. To mě dovedlo k cvičení Pilates, následně SM systému a Dornově metodě. Po pár lekcích cvičení se dostavila úleva. Dnes téměř nevím, co jsou bolesti zad.

 

Nejenom k pohybu nám slouží naše tělo. Je to báječný nástroj smyslového vnímání. Vše co jsme kdy zažili, jak myslíme, co cítíme, je uloženo v našich buňkách. Bolest, ztuhlost, pohybové stereotypy, celkové zdraví je ukazatelem toho, co ještě můžeme ve svém životě změnit k lepšímu. Stačí se jenom zastavit a chtít se podívat do sebe. To jak dalece budeme zdraví, záleží jenom na nás.

 

Jsem vděčná za toto poznání a těším se z toho, že mohu být průvodcem na podobné cestě i druhým.

 

Vedu sebe i druhé k VĚDOMÉMU SPOJENÍ a HARMONII se svým tělem, myslí i duší. Dělám práci, které mě naplňuje a ve které jsem našla poslání.

 

Každý to může mít. Chce to jenom se rozhodnout a něco pro to udělat. Z mé vlastní zkušenosti je startovní čárou vyřešení své minulosti a všech nepříjemných pocitů, které jsou s ní navázány. Postavíte nové základy. Vše pro co se pak rozhodnete, půjde snadno a rychle.

Vědomý život je otevření dveří ke zdraví a štěstí.

S láskou, Petra

 

 

       Více o mě od r. 2012

       Terapie

 • Metoda RUŠ, autor Karel Nejedlý (terapeutický výcvik, následně asistence na                    kurzech metody RUŠ)
 • Metrix a vědomé bytí – kvantová terapie (Kristian Beňo)
 • Access Bars (Lucie Hašková a Adriana Těšínská)

  Cvičení

 • Instruktorka cvičení PILATES (Mgr. Lukáš Binter, Brno)
 • SM systém - cvičitelka (MUDr. Richard Smíšek, Praha)
 • Nordic Walking (Brno)
 • Workshopy např. Diastáza, Dornova metoda Plus a jiné (Brno)

  Masáže

 • Rekvalifikační kurz sportovní a rekondiční masáž (EduSpa College, Brno)
 • Dornova metoda Plus (MgA. Zuzana Prouzová, Jozef Púry)
 • Medová masáž (EduSpa College, Brno)
 • Spinal Touch (P.Grebeníček, Uh. Hradiště)
 • Baňkování Plus pro pohybový aparát a páteř (Hodonín)
 • Lymfatická masáž (Erika Hübelová, Brno)