TERAPIE

Techniky pro uvolnění mentálních a emočních programů

 

Terapie metodou RUŠ

 

RUŠ = Rychlá, Účinná a Šetrná (změna skutečnosti)

Autorem metody je Karel Nejedlý.

www.metodarus.cz

 

O tom, proč pracuji s metodou RUŠ, co přinesla RUŠka mě osobně a jaké mám výsledky s klienty, najde na tomto odkazu:

https://metodarus.cz/cz/petra-jakubkova-1262/

 

 

Terapie probíhá vsedě se zavřenýma očima, za plného vědomí. Klient popíše svůj problém a pod intenzivním vedením terapeuta najde negace, které mu způsobují potíže, které se rozhodl vyřešit. Klient je otevřený, upřímný a říká všechny negace, které ho napadají. Ty si následně zpracovává. Během terapie se nic nehodnotí ani posuzuje. Odstraněním negativního náboje z myšlenky, zmizí nepříjemné emoce vytvářející bloky až do úplného vyřešení problému. Klient odchází s pocitem lehkosti a vnitřního klidu.

Pro terapii nepotřebujete žádnou přípravu.

 

Jedna terapie může trvat až 3 hodiny. Každý klient je jedinečný a potřebuje na sobě v jiné míře a intenzitě pracovat. Při terapii neměníme události jako takové, ale především jejich vnímání a pohled na ně. Přesto po terapii dochází ke změně okolností, vztahů, zdraví a celkové spokojenosti klienta.

 

 Vyřešit lze jakékoliv psychické starosti, prožitá traumata, úmrtí blízkých, závislosti, finanční potíže, ale i fyzické, zdravotní problémy.

Terapie není určena těm, kteří „to“ chtějí jenom tzv. zkusit. Odhodlání pro změnu ve svém životě, vyřešení problému je velmi důležité a přímo souvisí s výsledkem terapie.

 

Objednat terapii je možné telefonicky. Případné dotazy ráda zodpovím.

 


Neuro-spinální rebalance

 

Neuro-spinální rebalance je nadčasová technika, která využívá všech nejnovějších poznatků kvantové fyziky, psychoneuroimunologie, epigenetiky a prakticky vychází z poznatků kraniosakrální terapie.

 

Jedná se o práci s vlastním tělem prostřednictvím vhledu, kde je pochopena příčina toho co zažíváme (většinou toho co se nám nelíbí). Díky pochopení a změně záměru dochází k obnově na všech úrovních bytí.

 

Klient má po celou dobu zavřené oči a leží oblečen na lůžku. Postupně přes uvolnění fyzického, mentálního a emočního těla, je veden do vhledu a pochopení souvislostí. Tato technika je interaktivní a klient „pouze“ pasivně neleží, ale aktivně přijímá a zároveň se stává spolutvůrcem své vlastní terapie. Zcela nově se učí „vědomí těla“ a víc si uvědomuje sám sebe.


 

Access Bars

 

Přejete si: 

  • Pozvat více lehkosti a radosti do svého života?
  • Uvolnit limitující přesvědčení vytvořeného během života?
  • Zažít vnitřní klid a čisto v hlavě?
  • Spojit se více s moudrostí VĚDOMÍ?

 

Access Bars je léčivá technika na bázi kvantové terapie, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou vstupní branou a naopak i výstupním místem různých pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života tvoříme a které v nás zůstávají uloženy.

Při terapii se jemným dotykem ve správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to, informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváme jinými.

 

Ošetření samotné je velmi příjemné, uvolňující, nejvíce se podobá masáži hlavy. Terapie probíhá ideálně vleže, v klidu, v meditativním stavu. Terapeut přikládá svoje ruce postupně na specifické body na hlavě. Ošetření je stejně vhodné pro děti, dospívající i pro dospělé.

Odblokování se spouští okamžitě a může být citelné již v průběhu. Po ošetření se často stává, že zažíváte vnitřní klid a čisto v hlavě, touhy, sny, cíle se plní snadněji, zdravotní problémy a poruchy spánku mizí. Můžete zažít i ustoupení problémů v partnerském vztahu, nebo finančních problémů a jiné. Začne se dít to, co je pro nás nejlepší.

Je možné nevkládat do sezení žádný specifický záměr a naše vnitřní inteligence začne harmonizovat celkový stav podle vnitřních priorit. Nebo se naopak lze zaměřit na konkrétní situaci či téma a urychlit tak jeho energetické vyrovnání.

 

Zakladatel metody ACCESS BARS® Gary Douglas říká: “ Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod.

Skutečností je, že každá volba i přesvědčení, kterou jsme kdy udělali a přijali, vytvořila to, co žijeme dnes.