Access Bars®

Přejete si: 

  • Pozvat více lehkosti a radosti do svého života?
  • Uvolnit limitující přesvědčení vytvořeného během života?
  • Zažít vnitřní klid a čisto v hlavě?
  • Spojit se více s moudrostí VĚDOMÍ?

 

Access Bars je léčivá technika na bázi kvantové terapie, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou vstupní branou a naopak i výstupním místem různých pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života tvoříme a které v nás zůstávají uloženy.

Při terapii se jemným dotykem ve správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to, informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváme jinými. Celý váš život se může změnit.

Ošetření samotné je velmi příjemné, uvolňující, nejvíce se podobá masáži hlavy. Terapie probíhá ideálně vleže, v klidu, v meditativním stavu. Terapeut přikládá svoje ruce postupně na specifické body na hlavě. Ošetření je stejně vhodné pro děti, dospívající i pro dospělé.

Odblokování se spouští okamžitě a může být citelné již v průběhu. Po ošetření se často stává, že zažíváte vnitřní klid a čisto v hlavě, touhy, sny, cíle se plní snadněji, zdravotní problémy a poruchy spánku mizí. Můžete zažít i ustoupení problémů v partnerském vztahu, nebo finančních problémů a jiné. Začne se dít to, co je pro nás nejlepší.

Je možné nevkládat do sezení žádný specifický záměr a naše vnitřní inteligence začne harmonizovat celkový stav podle vnitřních priorit. Nebo se naopak lze zaměřit na konkrétní situaci či téma a urychlit tak jeho energetické vyrovnání.

Terapie trvá individuálně cca 60 – 80 min. Délka terapie nijak nesouvisí s její kvalitou či celkovými účinky. Počet sezení je individuální. Někdy stačí k vyřešení konkrétního tématu jedno sezení. Obecně se pro dosažení maximálního efektu doporučují tři sezení po sobě jsoucí. Sami poznáte, jak je to u vás potřeba.

 

Zakladatel metody ACCESS BARS® Gary Douglas říká: “ Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod.

Skutečností je, že každá volba i přesvědčení, kterou jsme kdy udělali a přijali, vytvořila to, co žijeme dnes.

Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost“.

Co kdyby zítřek mohl být začátek něčeho jiného?

 

Přeji všem krásný život v lehkosti a radosti,

Petra